Firma Hakkında

Antik Group İnşaat A.Ş.

Antik Group İnşaat A.Ş.

Burada yaşadığınız her anın mükemmel olması kesinlikle bir rastlantı değil, kusursuzluk seviyesine ulaşmak için çalışanların eseri.

1986 Yılında Mermer Granit Üzerine Kurulan Şirketimiz 2006 Yılında İnşaat Sektörüne Giriş Yapmıştır.Kurulduğu tarihten bugüne kadar geçen sürede pek çok büyük ölçekli projeye imza atmış ve başarıyla tamamlayarak inşaat sektöründe önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kuruluşundan bugüne değin geçen bu zaman içerisinde
büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluk ve ciddiyet ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bizim Sözümüz

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip ederek hayatı kolaylaştıran projelere imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru en güvenilir çözümler üretmek ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Yerli ve yabancı yatırımcılar için her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede Türkiye’nin en çok güvenilen ve tercih edilen inşaat şirketleri arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmektir.

İş güvenliği her zaman en önemli önceliğimizdir. Çalışanlarımızın iş sağlığını korumak için gerekli eğitimler verilmektedir. Çalışanlarımızın iş sağlığını korumak için gerekli eğitimler verilmektedir. Teknolojideki gelişmeleri takip ederek hayatı kolaylaştıran projelere imza atıyoruz. İş güvenliği her zaman en önemli önceliğimizdir. Teknolojideki gelişmeleri takip ederek hayatı kolaylaştıran projelere imza atıyoruz.